Sungboon Editor

Korejské ampule podle složek · póry, tón, jas, pružnost

Sungboon Editor: korejská kosmetika postavená na konkrétních složkách

Sungboon Editor je korejská značka pleťových ampulí. Název vychází z korejského slova „sungboon“ (성분), které znamená složky. Tomu odpovídá i koncept: každá ampule stojí na jedné až dvou hlavních složkách a míří na jeden konkrétní cíl. Mezi známé produkty značky patří Green Tomato Pore Lifting Ampoule+.

Nevíte, kterou ampuli zvolit? Začněte otázkou, co Vás na pleti trápí nejvíc. U Sungboon Editor je odpověď přímo v názvu produktu.

Proč jsme Sungboon Editor vybrali

Vybrali jsme čtyři ampule, z nichž každá má v rutině jasnou roli. Díky tomu si nemusíte skládat rutinu z mnoha kroků: stačí jedna ampule mezi toner a krém, podle toho, co právě řešíte.

Kterou ampuli Sungboon Editor vybrat

Ampule Kojic Acid a Green Tomato obsahují PHA kyselinu. Nepoužívejte je ve stejné večerní rutině spolu navzájem ani s retinalem, například s Arencia Retinal Booster Shot. Střídejte je po večerech.

Časté otázky ke značce Sungboon Editor

Je Sungboon Editor korejská značka?

Ano. Sungboon Editor je korejská značka, jejíž název vychází z korejského slova pro složky (성분, sungboon). Staví na ampulích zaměřených na konkrétní problém pleti.

Kterou ampuli Sungboon Editor vybrat jako první?

Podle toho, co Vás trápí nejvíc: na rozšířené póry Green Tomato, na mdlý a nerovnoměrný tón Kojic Acid Niacinamide, na pleť bez jasu PDRN Pink Vitamin Glow a na pleť, která ztrácí pružnost, Silk Peptide EGF. Na začátek doporučujeme jednu ampuli.

Můžu kombinovat dvě ampule Sungboon Editor?

Ano, ale není nutné používat dvě ampule současně. Doporučujeme začít jednou podle hlavní potřeby pleti. Green Tomato a Kojic Acid obsahují exfoliační PHA, proto je zejména u citlivé pleti vhodné nezařazovat ve stejné rutině a nepřidávat současně další silné aktivní produkty. Frekvenci přizpůsobte snášenlivosti.

Je kyselina kojová v kosmetice povolená?

Ano. Evropské nařízení (EU) 2024/996 omezuje použití kyseliny kojové jako zesvětlující složky v kosmetických přípravcích na obličej a ruce na maximálně 1 %. Tento legislativní limit však sám o sobě nepotvrzuje konkrétní koncentraci v ampuli Sungboon Editor. Při používání ampule s kyselinou kojovou chraňte pleť ráno SPF.

Vyberte si podle kroku rutiny: Séra a ampule

Cena

399 Kč489 Kč
1399489

Řazení produktů

Výpis produktů

Ovládací prvky výpisu

4 položek celkem